Przegrana polskiego zespołu narodowego z czeskim zespołem narodowym w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Przegrana polskiego zespołu narodowego z czeskim zespołem narodowym w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Czeska drużyna narodowa ogrywa narodową drużynę Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu kadry polskiej nie był zbyt udany. Oczywiście polscy reprezentanci zdołali wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Futbolowi sympatycy z naszego kraju zgodnie uważali, że potrzebna jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. I chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem narodowej drużyny Polski, a jego pierwszym ważnym przeciwnikiem była reprezentacja narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie ważne było to, żeby zatriumfować.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były dobre, jednak weryfikacja przyszła błyskawicznie. Narodowa drużyna Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po 3 minutach spotkania. To był ogromny szok zarówno dla kibiców zebranych na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Od samego początku meczu piłkarze narodowego zespołu Czech wyglądali dużo lepiej od polskich piłkarzy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. W drugiej części starcia drużyna narodowa Polski grała trochę lepiej, jednakże to czescy zawodnicy zdobyli bramkę numer 3. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Piłkarze piłkarskiej reprezentacji Polski zdołali strzelić tylko jedną bramkę na trzy minuty przed końcem pojedynku. Ten mecz w wykonaniu polskiej kadry był kiepski i trzeba to przyznać. Bez wątpienia nie tak debiut w narodowej reprezentacji Polski wyobrażał sobie portugalski trener Fernando Santos. Polska kadra narodowa będzie się mierzyć z narodową reprezentacją Albanii w drugim spotkaniu eliminacji. W tym starciu polska drużyna narodowa musi zatriumfować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy