Klęska zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz drużyny Czech!

Klęska zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - doskonały mecz drużyny Czech!

Katastroficzny występ polskiej reprezentacji piłkarskiej na początek eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z zespołem narodowym Czech!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu reprezentacji Polski nie były zbytnio udane. Rzecz jasna nasi zawodnicy dali radę awansować do fazy pucharowej, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy fani z Polski zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na pozycji selekcjonera. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem polskiej reprezentacji piłkarskiej, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była narodowa kadra Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra humory w drużynie Polski były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach meczu czeska drużyna narodowa bowiem dała radę strzelić dwa gole. Zarówno dla sympatyków zebranych na trybunach w Pradze, jak i piłkarzy był to gigantyczny szok. Gracze czeskiej kadry narodowej od początku meczu wyglądali o wiele lepiej od polskich graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to zmieni. W drugiej części tego starcia polska reprezentacja piłkarska prezentowała się trochę lepiej, jednak to Czesi strzelili bramkę numer 3. Zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie był Jan Kuchta. Gracze kadry polskiej dali radę strzelić jedynie jednego gola na 3 minuty przed końcem spotkania. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż ten pojedynek w wykonaniu zespołu Polski był kiepski. Na pewno nie w ten sposób debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Santos. W drugim starciu eliminacyjnych zmagań polska narodowa drużyna będzie się mierzyć z narodową kadrą Albanii. Z całą pewnością w tym pojedynku polska kadra musi zgarnąć trzy punkty.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy