reklamy adwords 2022

reklamy adwords 2022

Najlepsza agencja pozycjonująca w Polsce!

Skoro to czytasz, to znaczy, że szukasz kogoś, kto pomoże Ci trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwań Google.

Lepiej nie mogłeś trafić!


Potrzebujesz skutecznej kampanii Google Ads? Napisz do mnie -> kampanie adwords http://cheersgroup.pl/


Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie SEO to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Zapewne większość z Was wie, że Google to najpotężniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie. Udowodniono, że wyłącznie w ciągu jednego miesiąca korzysta z niej 20 milionów użytkowników! Co więcej, stanowią oni 93% pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Zdumiewające, prawda?

Natomiast na naszym krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co oszukiwać - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.

Przede wszystkim doświadczenie

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma SEOwcami mamy przewagę, która wiąże się z umiejętnościami nabytymi w trakcie tych wszystkich lat pracy.

Przeszło 10 lat pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.

Nasze działania obejmują pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Wieloletnia obserwacja rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, dała nam możliwość opracowania własnych strategii pozycjonowania stron.

Posiadamy sztab doświadczonych ekspertów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Bezsprzecznie robi,y najlepsze SEO w Polsce.

Niech strona będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy!

Chcesz reklamować się poprzez media społecznościowe?

Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Wezmą w swoje ręce każdy profil, nawet ten najbardziej zaniedbany lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Wierz nam, doskonale wiemy, co robimy. Jeśli się z nami skontaktujesz i opiszesz sytuację swojej witryny, opracujemy unikalną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić do top10 wyszukiwarki Google.

Podejrzewasz, że na Twoją stronę wkradł się wirus, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Pozbawiamy wirusów zainfekowane witryny oraz poprawiamy najbardziej skomplikowane usterki. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.

Wypozycjonujemy Cię na najpotężniejszych!

Zajmujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnopolskim jak i zagranicznym.

Klienci, z którymi obecnie współpracujemy to firmy działające zarówno w Polsce, jak i na wielkich rynkach europejskich typu Wielka Brytania, Niemcy czy Włochy.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i na jakim rynku działasz, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma co kryć - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

I wcale nie tak łatwo je osiągnąć - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Pierwsza strona Google nie jest czymś niemożliwym do osiągnięcia!

Po co zakładać firmową stronę, jeśli nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Doskonale wiemy, iż wielu przedsiębiorców zrezygnowało z SEO, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet popsuły obecny stan.

Wyobrażamy sobie jak bardzo może to Klienta zniechęcić i dlatego my działamy w taki sposób, by usługi, które wykonujemy, charakteryzowały się najwyższą jakością oraz skutecznością.

Napisz lub zadzwoń, mamy najkorzystniejszą ofertę w kraju!

Jeśli zadzwonisz i przedstawisz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy zdolni zrobić wycenę pozycjonowania, jakie dla Ciebie wykonamy.

Na samym początku nawiązanej współpracy dokonamy analizy obecnych pozycji w wyszukiwarce wraz z jej stanem.

Dzięki gamie doskonałych narzędzi służących do analizowania stron na wielu poziomach, jesteśmy w stanie wyciągnąć daleko idące wnioski, które pozwolą zoptymalizować i przygotować Twoją stronę do procesu, jakim jest skuteczne pozycjonowanie.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli czego potrzebujesz by SEO było naprawdę skuteczne

Wielu właścicieli stron twierdzi, że wszystko jest w porządku, ale często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach jakie dotyczą ich witryn. Profesjonalna agencja pozycjonująca będą w stanie podjąć specjalne kroki, dzięki którym, że notowania witryny wzrosną.

Wybierzemy najodpowiedniejsze frazy.

Zaplecze, jakie obecnie posiadamy liczy obecnie około tysiąca domen. Są to domeny o dużej wartości, dlatego też masz gwarancję bardzo mocnych linków zewnętrznych.

Na efekt w przypadku naszych działań, potrzeba niespełna 3-4 miesiące.

To minimalny okres, który daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początek wykonamy audyt SEO stanowiący zbiór zaleceń dotyczących tego, co zmodyfikować, żeby zaczęła być odbierana przez roboty Google jako wartościowa.

Wpłynie to na fakt, że SEO stanie się bardzo skuteczne.

Optymalizacja wykonywana przez SEOwców jest niezbędna. Tylko witryny, które są zgodne z algorytmem Google, są w stanie znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Pomoc ze strony profesjonalistów pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Czasami ma miejsce sytuacja, kiedy osobiście robi SEO da swojej strony. Nawet jeżeli idzie mu to nad wyraz dobrze, dobrze jest brać pod uwagę fakt, że aktualizuje algorytmy. Jedne z update'ów są łagodniejsze, z kolei inne są bardzo poważne i niosą ze sobą poważne konsekwencje w postaci spadków pozycji o wiele miejsc.

Nigdy nie przewidzisz, co może się wydarzyć.

Czynników, jakie bierze się pod uwagę w przypadku oceniania wartości strony jest aż 200.

Możemy je podzielić na dwie główne grupy. Są to czynniki związane z treścią znajdującą się na danej stronie oraz czynniki dotyczące popularności strony w sieci.

Jeżeli wszystkie wymogi Google zostanie zrealizowane, masz zapewniony szczyt wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że nie da się tego osiągnąć bez wkładu ze strony profesjonalistów. Nasi najlepsi Klienci dzięki powierzeniu nam swoich witryn w dużym stopniu poprawili obroty swoich przedsiębiorstw.

W przypadku większości firm comiesięczny obrót poprawił się nawet o 70%. Możesz do nich dołączyć.

Poprawimy każdy błąd na Twojej witrynie, zaprowadzimy porządek po zabiegach dawnej agencji. Sprawimy, aby znowu stała się zachęcająca i atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Bądź gotowy na to, że po kilku miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy trafisz na pierwszą stronę wyszukiwarki, bardzo prawdopodobne jest, iż odbierać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt połączeń.

Jeżeli więc zauważyłeś, że Twoja firma obecnie nie spełnia swojego zadania w takim stopniu, w jakim tego oczekiwałeś, zdobycie pozycji w top10 wyszukiwarki może być najlepszym wyjściem. Wypróbuj nas, a nie będziesz żałować.

Dodatkowo pamiętaj...

Aby utrzymać wysokie pozycje musisz kontynuować pozycjonowanie.

Wielu przedsiębiorców sądzi, że pozycjonowanie jest jednorazową czynnością. Nie istnieje też uniwersalny sposób na zdobycie wysokich pozycji.

Modyfikacje w wynikach wyszukiwańnie mają końca. Google wciąż zaprowadza aktualizacje w algorytmach, natomiast konkurencja nie śpi i również próbuje dostać się jak najwyżej.

Nikt nie posiada dokładnej wiedzy na temat funkcjonowania algorytmu Google.

SEO to bezustanne testowanie i obserwacja. Stąd też, jeśli chcesz trafić na do top10 i na niej pozostać, musisz mieć świadomość, że pozycjonowanie jest procesem, który trzeba wciąż podtrzymywać.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów - zadzwoń.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy