KOD im. Władysława Bartoszewskiego

Trwa batalia o #wolnesady. Bronimy niezawisłości sądów!

OPOLE
Plac Daszyńskiego pod Sądem Okręgowym w Opolu
05.12.2017, godz. 19.00
06.12.2017, godz. 19.00

KĘDZIERZYN-KOŹLE
Ulica Żeromskiego w Koźlu (pod sądem)
06.12.2017, godz. 19.00

NYSA
Plac Kościelny 6 (pod sądem)
05.12.2017, godz. 19.00

W rzeczywistości jest to batalia o wszystko. Rząd, który łamie prawo i depcze Konstytucję powinien podać się do dymisji. Skończyły się w Polsce rządy prawa.
Bieżący newsletter >>>


Artykuł 10 Konstytucji mówi:
1. Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej.
2. Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej i Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i trybunały.

Od dwóch lat My Obywatelki i Obywatele nieustająco protestujemy przeciwko rządom bezprawia. Czas wracać na ulice naszych miast.

Kto może pojechać do stolicy niech 3 grudnia pojawi się pod Sądem Najwyższym w Warszawie o 18.30, a także 5 grudnia pod Sejmem RP na Obywatelskim Zgromadzeniu Narodowym o godzinie 15-tej w Warszawie. Bądźmy tam razem - ponad wszelkimi podziałami. Dość tego!!!

WE WSZYSTKICH WSIACH I MIASTACH W POLSCE OD 5 GRUDNIA BĄDŹMY CODZIENNIE O GODZINIE 19.00 POD SĄDAMI LUB NA GŁÓWNYCH PLACACH NASZYCH MIEJSCOWOŚCI.

Nie ma żadnego znaczenia, z której organizacji jesteś, pod jakim sztandarem protestujesz. Wszyscy walczymy o Polskę wolną od dyktatury. Wspólnie staniemy ramię w ramię w obronie niezależności wymiaru sprawiedliwości, praw kobiet i Konstytucji. Nie dajmy się podzielić !!!

Komitet Obrony Demokracji Region Opolski

dosc

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony