KOD im. Władysława Bartoszewskiego

KOD to dziesiątki tysięcy ludzi w całej Polsce i na świecie. Pokażmy, ile nas KODerek i KODerów jest naprawdę! Niech wszyscy zobaczą, że KOD „się nie kończy”, że to nie tylko „garstka”, jak o nas piszą nam nieprzychylni. Spotkajmy się wszyscy w jednym miejscu i pokażmy jaką jesteśmy siłą.

Będziemy zbierać podpisy pod naszym, KODowskim, projektem ustawy o Trybunale. Musimy zebrać minimum sto tysięcy podpisów. Pokażmy, że tyle zbierzemy w jeden dzień. Na zbieranie podpisów mamy trzy miesiące.
Zbierzmy tyle, ile się da! Jak najwięcej!!

Pokażmy, że damy radę – My Naród!!!

KOD OPOLSKIE organizuje wyjazd autokarowy na marsz KOD „My Naród!”, który odbędzie się w Warszawie w dniu 27.02 (sobota) w godz. 13.00-17.00

ORGANIZACJA WYJAZDU
Osoby zainteresowane wyjazdem proszę o udział w niniejszej ankiecie.
Z osobami, które zadeklarują chęć wyjazdu, będziemy się kontaktowali osobiście na priv (nad tym będzie czuwać pani Olga Raszewska – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.):
– ustalimy dane kontaktowe do państwa – telefon, e-mail
– wskażemy numer konta, na który będziemy prosili o wpłaty za bilet. Wpłata jest równoznaczna z ostatecznym zarezerwowaniem miejsca w autokarze. Jeśli wyniknie jakaś sytuacja losowa i Państwa udział w wydarzeniu nie będzie możliwy – będziemy takie sprawy załatwiali indywidualnie.

KOSZT WYJAZDU
Koszt wyjazdu od osoby w obie strony wynosi 60zł.
Dysponujemy autokarem z 60 miejscami.
Jeżeli chętnych byłoby więcej, wynajmiemy kolejny autokar.

DZIEŃ WYJAZDU – PLAN
06.30 – spotykamy się na zbiórce pod autokarem, który zostanie podstawiony na parking w Opolu przy skrzyżowaniu ulic: 1 Maja – Stanisława Dubois (parking obok Biedronki)

Spotykamy się tutaj!

07.00 – wyjazd autokarem w stronę Warszawy
12.00–12.30 – dojeżdżamy na parking przy Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie
13.00-17.00 – udział w Marszu KOD „My Naród!”
17.00-19.00 – czas wolny
19.00 – wyjazd w kierunku Opola
Około 24.00 – jesteśmy w Opolu

Osoby nie posiadające Facebooka, a chcące wziąć udział w wydarzeniu prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony