KOD im. Władysława Bartoszewskiego

W ramach "roZMOWYsuwerena" KOD Kędzierzyn-Koźle zaprasza na spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Wyborczej"- panem Adamem Michnikiem. Spotkanie odbędzie się w Kędzierzynie-Koźlu w dniu 22.09.2017 (piątek) o godz. 17.30 w Kinie "Twierdza" przy ul. Skarbowej 10. Osoby chętne do wzięcia udziału w spotkaniu proszone są o rejestrację telefoniczną pod numerem +48 667 035 883 (codziennie w godzinach 8.00 - 20.00).

 

Jako student historii Uniwersytetu Warszawskiego dwukrotnie zawieszony w prawach studenta: w marcu 1965 roku w związku z listem otwartym Jacka Kuronia i Karola Modzelewskiego do członków PZPR (osadzony na dwa miesiące w areszcie) i w 1966 roku za współorganizowanie spotkania z Leszkiem Kołakowskim. W 1968 roku relegowany z uczelni za protest przeciwko zdjęciu "Dziadów" A. Mickiewicza ze sceny Teatru Narodowego. Członek KOR i kierownictwa Niezależnej Oficyny Wydawniczej. Historyk, eseista, publicysta polityczny.

Z Michnikiem nie trzeba się zgadzać ale z pewnością warto rozmawiać.

Wydarzenie na Facebooku >>>

 

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony