KOD im. Władysława Bartoszewskiego

kk1507201715.07.2017 (sobota), godz. 15.00 na Placu Rady Europy w Koźlu – naprzeciwko Sądu Rejonowego i Urzędu Miasta.

Wolne i uczciwe wybory są zagrożone! W środę w nocy posłowie Prawo i Sprawiedliwość złożyli w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej projekt ustawy, która podporządkuje Sąd Najwyższy ministrowi Ziobrze. Sąd Najwyższy rozpatruje protesty wyborcze i zatwierdza wyniki wyborów oraz rozstrzyga w kwestii finansowania partii politycznych. Sąd Najwyższy musi być poza wszelkimi podejrzeniami o partyjne sterowanie. Nie można dopuścić do podporządkowania Sądu Najwyższego politykom!

 

W sobotę o godzinie 15:00 spotykamy się na Placu Rady Europy w Koźlu – naprzeciwko Sądu Rejonowego i Urzędu Miasta. Będziemy domagać się od Prezydenta Andrzeja Dudy, żeby sprzeciwił się tej skandalicznej ustawie i już teraz zadeklarował, że jeśli Parlament ją przyjmie, to wykorzysta prawo weta. Ponadto będziemy się domagać od senatora Grzegorz Peczkis z Kędzierzyna-Koźla by obiecał, że sprzeciwi się swojej Partii i zagłosuje za odrzuceniem w całości niniejszej ustawy podczas prac w senacie.

Organizatorzy:
Razem Kędzierzyn-Koźle
KOD Kędzierzyn-Koźle

kk15072017

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony