KOD im. Władysława Bartoszewskiego

Mateusz Kijowski, przewodniczący Komitetu Obrony Demokracji, oraz jego współtwórca Jarosław Marciniak spotkali się dzisiaj z mieszkańcami regionu opolskiego. Na spotkanie przybyło blisko 200 osób. Dyskusja przebiegała w serdecznej i sympatycznej atmosferze. Poruszono tematy związane związane z planami KOD-u na przyszłość oraz te związane z samą organizacją. Pytań sympatyków KOD nie było końca, niestety nie wszyscy zdążyli je zadać w krótkim jak się okazało, dwugodzinnym spotkaniu. Na sali nie zabrakło również oponentów. Nasi goście chętnie odpowiadali również na pytania z tej strony.

Przy okazji dzisiejszego spotkania miała miejsce również premiera opolskiego biuletynu demokratycznego „KODERATOR”, którego zerowy numer rozdaliśmy uczestnikom i gościom.

Po spotkaniu Mateusz Kijowski i Jarosław Marciniak wraz z opolską Dryżyną Trybunału udali się na opolski rynek celem zwiedzenia naszego pięknego Opola oraz zbierania podpisów od przypadkowych przechodniów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszego spotkania.

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony