KOD im. Władysława Bartoszewskiego

KOD Region Opolski - Koło Kędzierzyn-Koźle zaprasza na spotkanie z Ludwiką i Henrykiem Wujcami organizowane pod hasłem: Od KOR-u do współczesności. Spotkanie odbędzie się 12.12.2016 (poniedziałek) o godz. 19.00 w Galerii Sztuk Wszelakich - Aleja Jana Pawła II 27, 47-200 Kędzierzyn-Koźle.

Osoby chcące wziąść udział w spotkaniu prosimy o rejestrację pod numerem telefonu: 667 035 883 (prosimy dzwonić w godzinach między 9.00 - 19.00 podając imię i nazwisko).

Drodzy mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla
W ramach cyklicznych spotkań organizowanych przez Kędzierzyńsko-Kozielskie Koło Komitetu Obrony Demokracji, po raz kolejny pragniemy Was zaprosić na spotkanie z „Człowiekiem Wolności” - Świadkiem i współtwórcą przemian jakie nastąpiły w Polsce od momentu wprowadzenia Stanu Wojennego do dnia dzisiejszego. Już 12 grudnia 20i6r., w przeddzień 35, historycznej rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego, będziemy mieli możliwość rozmowy z naocznymi świadkami tych wydarzeń, z ludźmi, którzy w tamtym czasie stali na pierwszej linii walki o wolny Kraj. Razem będziemy mogli dokonać analizy historii tamtego okresu oraz porównać je z procesami, jakie dziś zachodzą w naszym Kraju.

Na spotkaniu z Państwem pojawi się legenda KOR-u, działacz opozycji w czasach PRL, wieloletni poseł na Sejm RP, były wiceminister rolnictwa oraz doradca prezydenta RP ds. społecznych Henryk Wujec wraz ze swoją małżonką Ludwiką. Jeszcze raz zachęcamy Was do licznego przybycia i aktywnego udziału w spotkaniu!

Wydarzenie na Facebooku >>>

KOD Region Opolski - Koło Kędzierzyn-Koźle
zaprasza na spotkanie z Ludwiką i Henrykiem Wujcami
organizowane pod hasłem:
Od KOR-u do współczesności

12.12.2016 (poniedziałek), godz. 19.00
Galeria Sztuk Wszelakich
Aleja Jana Pawła II 27, 47-200 Kędzierzyn-Koźle

 

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony