KOD im. Władysława Bartoszewskiego

dekoder strajk kobiet2Zapraszamy do lektury wydania specjalnego biuletynu DEKODER, przygotowanego z myślą o Strajku Kobiet - runda II, który odbędzie się w dniu 24.10 na terenie całego kraju w niemal stu lokalizacjach. Druga odsłona czarnego protestu kobiet odbędzie się w województwie opolskim w Opolu, Kędzierzynie-Koźlu oraz Kluczborku.


Parasolkowy protest w Opolu: 24.10.2016, godz. 17.00; Opole, ul. Oleska 1
Po ostatnich wypowiedziach polityków Prawa i Sprawiedliwości, a w szczególności Jarosława Kaczyńskiego, w których zapowiedziano dalsze kroki w celu ograniczenia praw kobiet w Polsce oraz mając na uwadze, że do Sejmu trafił już kolejny projekt fanatyków ograniczający prawa reprodukcyjne kolejny raz jesteśmy zmuszeni pokazać nasz sprzeciw.
Wspólnie - niezależnie od płci czy różniących nas poglądów - pokażmy, że nie zgadzamy się na ograniczanie praw kobiet w naszym kraju! Organizatorami tego wydarzenia jest Inicjatywa Polska. Strona wydarzenia na FB >>>

 

 

sk2Czarny Protest w Kędzierzynie-Koźlu: 24.10.2016, godz. 14.00; Kędzierzyn-Koźle, Miejski Ośrodek Kultury
Do godziny 16.00 zaplanowano podpisywanie petycji, skandowanie haseł, wygłaszanie przemówień. O godz. 16.00 zaplanowany jest marsz Aleją Jana Pawła II w stronę Placu Wolności. Protestujący przejdą obok biura senatora z partii Pis, gdzie zaplanowana jest krótka pikieta. Strona wydarzenia na FB >>>

 

Ogólnopolski Strajk Kobiet w Kluczborku: 24.10.2016, godz. 13.00; Kluczbork - Rynek
Strona wydarzenia na FB >>>

 

dekoder strajk kobiet2

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony