KOD im. Władysława Bartoszewskiego

KOD Opolskie organizuje wyjazd do Warszawy w dniu 24.09.2016 (sobota) na marsz KOD-u: "JEDNA Polska - Dość Podziałów!" (marsz odbędzie się w stolicy w godz. 15.00-19.00).

Informacje organizacyjne:
Miejsce wyjazdu: wyjeżdżamy autokarem z Opola o godz. 9.00 z parkingu przy Biedronce (skrzyżowanie ulic 1 Maja oraz Stanisława Dubois).
Cena za podróż w obie strony: 75zł.
Powrót: pomiędzy północą, a pierwszą w nocy.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w w tej sprawie pod adresem; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , podając swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy - wówczas skontaktujemy się z Wami i podamy nr konta do wpłaty na wspólnie organizowaną podróż..
***
Mamy jedną Polskę. Dla wszystkich - Wolną i Demokratyczną. Nie ma naszej zgody na dzielenie Polski i Polaków. Komitet Obrony Demokracji - w 40 rocznicę powstania KOR - zaprasza na wspólny marsz wszystkich, którzy wierzą w nasze wartości - Wolność, Równość, Demokrację! Wesprzyjmy Sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Wesprzyjmy Sędziów Sądów Powszechnych. Zaprotestujmy przeciwko łamaniu trójpodziału władzy. Zaprotestujmy przeciwko planowanym zmianom w edukacji. Niech nas ZOBACZĄ!

JEDNA Polska - Dość Podziałów!

 

kodziarnia

9 marca 2016 roku
Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok
w sprawie ustawy
o Trybunale Konstytucyjnym przyjętej w grudniu 2015 roku
Sygnatura akt K 47/15
OD TEGO CZASU MINĘŁO DNI:
wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD
Wstąp do KOD!

Wspieraj KOD!

Początek strony