KOD im. Władysława Bartoszewskiego

W dniu 02.09.2016 w siedzibie Stowarzyszenia Kulturalno-Artystycznego ZENORI ART w Rozwadzy odbył się koncert Trio Łódzko-Chojnowskiego, grającego repertuar Jacka Kaczmarskiego. Na koncert przybyło ponad 100 osób będących sympatykami Komitetu Obrony Demokracji z Kędzierzyna-Koźla, Opola, Prudnika, Rozwadzy i okolic. Koncert upamiętniał wydarzenia sierpnia 1980 roku. KOD Kędzierzyn-Koźle był współorganizatorem wydarzenia: rozdawano Konstytucję RP, przyjmowano deklaracje członkowskie KOD. Koncert Trio Łódzko-Chojnowskiego był na bardzo wysokim poziomie, zaś sceneria kościółka w Rozwadzy dodawała wydarzeniu szczególnej, nastrojowej atmosfery. Uczestnicy koncertu odbyli szereg inspirujących rozmów, zawiązano nowe przyjaźnie, dyskutowano o sytuacji społecznej w kraju.


Serdeczne podziękowania kierujemy do Stowarzyszenia Kulturalno-Artystycznego ZENORI ART w Rozwadzy. Państwa pomoc w zorganizowaniu koncertu upamiętniającego rocznicę wydarzeń Sierpnia 1980, propagowanie kultury na wysokim poziomie artystycznym, oraz wkład w budowanie społeczeństwa obywatelskiego w lokalnej społeczności jest godnym podziwu oraz szacunku. Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość oraz wszelką pomoc.

Obywatelska Kontrola Wyborów
Wypełnij formularz zgłoszeniowy online i obserwuj przebieg wyborów tam, gdzie mieszkasz. Demokracja jest silna Twoim zaangażowaniem. Nie czekaj.


Projekt ustawy
o fladze Unii Europejskiej

Chcesz wywrzeć większy nacisk na Sejm? Podpisz się odręcznie pod projektem ustawy o fladze Unii Europejskiej!


Pocztówka do premiera

Fanpage społecznościowy
Więcej na ten temat

 

kodziarnia

wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD

 

Początek strony