KOD im. Władysława Bartoszewskiego

W dniu 14 kwietnia (czwartek) 2016 roku w godz. 18.00 – 20.00 w sali Centrum Dialogu Obywatelskiego przy ul. Koraszewskiego 7 w Opolu odbędzie się wykład pt.: „Dlaczego Trybunał Konstytucyjny jest ważny”.

Wykład nie ma charakteru „otwartego”, ponieważ nie pozwala na to Regulamin korzystania z sali konferencyjnej Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu. Dlatego też zapraszamy wyłącznie sympatyków naszej opolskiej organizacji KOD, którzy chcieliby zgłębić swą wiedzę o Trybunale Konstytucyjnym . Liczba miejsc jest ograniczona (60 miejsc), stąd też za zgłoszenie chęci uczestnictwa uznane zostaną zgłoszenia wzięcia udziału w wydarzeniu na FB. W przypadku przekroczenia liczby dostępnych miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby dołączyć do wydarzenia, konieczne jest uczestnictwo w grupie KOD Opolskie na FB. Serdecznie zapraszamy.

Wykład poprowadzą adwokaci Opolskiej Izby Adwokackiej: Jacek Różycki i Krzysztof Kiełbicki. Po wykładzie odbędzie się dyskusja wraz z czasem na pytania do prowadzących. Dyskusję będzie moderowała pani Marzanna Pogorzelska.

Wykład jest inauguracją idei Latającego Uniwersytetu KOD Opolskie. Serdecznie zapraszamy do udziału!

NAGRANIE Z WYDARZENIA MOŻNA OBEJRZEĆ W TYM MIEJSCU.

 

kodziarnia

9 marca 2016 roku
Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok
w sprawie ustawy
o Trybunale Konstytucyjnym przyjętej w grudniu 2015 roku
Sygnatura akt K 47/15
OD TEGO CZASU MINĘŁO DNI:
wre 

koduj24.pl

Dekoder Biuletyn KOD
Wstąp do KOD!

Wspieraj KOD!

Początek strony