SEO freelancer 2022

SEO freelancer 2022

Najbardziej profesjonalna agencja interaktywna w kraju!

Biorąc pod uwagę fakt, że tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> SEO Freelancer http://sebastianmatysik.pl/


Jesteśmy najlepszą tego typu firmą w Polsce. Realizujemy zlecenia w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy SEOwcami, którzy udowadniają, że pozycjonowanie stron to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Nie od dziś wiemy, że Google to najpotężniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie. Obliczono, że tylko w ciągu jednego miesiąca korzysta z niej 20 milionów użytkowników! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Zdumiewające, prawda?

Jednocześnie na polskim rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co oszukiwać - chcesz być widoczny w sieci? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.

Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość usług

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma firmami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Przeszło dziesięć lat obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, a także ich tworzenie, kampanie Google AdWords, marketing szeptany oraz prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram.

Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Długookresowa obserwacja polskiego oraz światowego rynku internetowego, umożliwiła nam opracowanie skutecznych strategii robienia SEO.

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Bezsprzecznie robi,y najlepsze SEO w Polsce.

Niech strona będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy!

Zamierzasz otworzyć konto na social media?

Nasi eksperci się tym zajmą! Wezmą pod swoje skrzydła każdy profil, nawet ten najbardziej zaniedbany lub otworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Zaufaj nam, wiemy co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, stworzymy unikalną strategię, która pomoże Ci trafić na pierwszą stronę wyszukiwarki.

Podejrzewasz, że na Twoją stronę wkradł się wirus, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Twoja strona znowu może zyskać na wartości i zacząć przyciągać klientów niczym magnes.

Wypozycjonujemy Cię na każdym rynku!

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Klienci naszej agencji to przedsiębiorstwa działające zarówno w Polsce, jak i na wielkich rynkach europejskich typu Wielka Brytania, Niemcy czy Włochy.

Bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i na jakim rynku działasz, SEO jest najlepszą rzeczą na jaką możesz się zdecydować.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja to konieczność w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Top10 to nie bajka - możesz tam być!

Po co zakładać firmową stronę, jeżeli nie stanowi ona dla Ciebie żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wielu właścicieli stron zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet popsuły obecną sytuację.

Potrafimy sobie wyobrazić jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego nasza agencja działa w taki sposób, by usługi, które wykonujemy, stały na jak najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w Polsce!

Jeśli się do nas odezwiesz i nakreślisz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy w stanie zrobić wycenę SEO, jakie wykonamy.

Na samym początku nawiązanej współpracy dokonamy analizy dotychczasowych pozycji w wyszukiwarce oraz jej stan.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu poziomach, dojdziemy do wniosków, które pozwolą w odpowiedni sposób zoptymalizować i przygotować Twoją witrynę do procesu pozycjonowania.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli co jest potrzebne by SEO było naprawdę skuteczne

Bardzo często zdarza się tak, że właścicielom stron wydaje się, że wszystko jest w porządku, ale często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach związanych z ich witrynami. Profesjonalna agencja pozycjonująca podejmą działania, które będą mieć taki skutek, że wartość Twojej witryny znacznie się poprawią.

Zdecydujemy, które frazy są najodpowiedniejsze w przypadku Twojej firmy.

Zaplecze, jakie obecnie posiadamy jest liczone w tysiącach domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, dlatego możesz być pewny bardzo mocnych linków wychodzących.

Na efekt w przypadku naszych działań SEO, czeka się koło trzech-czterech miesięcy.

Jest to optymalny czas, jaki pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początku zrobimy audyt stanowiący zbiór zaleceń dotyczących tego, co musimy zrobić, aby roboty Google zaczęły odbierać ją stronę jako wartościową.

Dzięki temu nasze pozycjonowanie stanie się skuteczne.

Odpowiednia optymalizacja to konieczność. Tylko te strony, które spełniają wymagania Google, będą w stanie znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Pomoc ze strony profesjonalnych SEOwców pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Przygotowane zostaną też treści, które również zostaną odpowiednio zoptymalizowane (nagłówki, słowa kluczowe w odpowiednim natężeniu etc.), funkcjonowanie witryny zostanie usprawnione pod względem technicznym (szybkie ładowanie, brak błędów na witrynie), ustalona odpowiednia jej struktura poprzez podział na podstrony. Witryna zostanie też przygotowana w wersji przeznaczonej dla urządzeń mobilnych, zdobyte zostaną linki z innych witryn (kupno linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowane, współpraca z silnymi portalami, a także szeptanki).

Nierzadko zdarza się sytuacja, gdy Klient sam pozycjonuje swoją witrynę. Nawet jeżeli idzie mu to nad wyraz dobrze, należy wiedzieć fakt, że Google przeprowadza aktualizacje swoich algorytmów. Pewne z update'ów są mniej inwazyjne, inne natomiast są bardzo poważne i niosą ze sobą poważne konsekwencje w postaci spadków pozycji o wiele miejsc.

Lepiej mieć "pod ręką" fachowców.

Czynników, jakie brane są pod uwagę w przypadku oceniania wartości strony jest aż 200.

Możemy je podzielić na dwie najważniejsze grupy. Chodzi o czynniki wiążące się z treścią znajdującą się na danej stronie oraz czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Kiedy wszystkie wymogi Google zostanie zrealizowane, miejsce w pierwszej dziesiątce masz zagwarantowane.

Wiedz jednak, że nie da się tego osiągnąć bez wkładu ze strony profesjonalistów. Wszyscy Klienci naszej agencji dzięki powierzeniu nam swoich witryn znacznie zwiększyli obroty swoich firm.

Dla większości miesięczny obrót podniósł się nawet o 70 procent. Masz szanse stać się jednym z nich.

Poprawimy wszystkie błędy, zrobimy porządek po pozycjonowaniu dawnej agencji. Zadziałamy w taki sposób, aby ponownie stała się zachęcająca i atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Bądź gotów, że po paru miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy znajdziesz się w topach na pierwszej stronie Google, bardzo prawdopodobne jest, iż odbierać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt telefonów.

Skoro więc zauważyłeś, że Twoja firma obecnie nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, zdobycie pozycji w top10 wyszukiwarki może być najlepszym wyjściem. Wypróbuj nas, a nie będziesz zawiedziony.

Dobrze jest mieć na uwadze...

By pozostać w topach koniecznością jest kontynuowanie działań już po osiągnięciu szczytów wyszukiwarki.

Wielu przedsiębiorców uważa, że raz osiągnięta pozycja, zostaje na zawsze. Nie ma też czegoś takiego, jak uniwersalny przepis jak trafić na pierwszą stronę.

Modyfikacje w wynikach wyszukiwańnie mają końca. Google wciąż przeprowadza aktualizacje w algorytmach, a jednocześnie konkurencja nie śpi i również próbuje dostać się jak najwyżej.

Nikt nie posiada dokładnej wiedzy na temat tego, jak funkcjonuje algorytm Google.

SEO to ciągłe testy oraz obserwacje. W związku z tym, jeśli chcesz trafić na pierwszą stronę Google i na niej pozostać, musisz wiedzieć, że pozycjonowanie to proces, który wymaga ciągłej kontynuacji.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Klientów - zapraszamy.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy